ویژه

زاتویچی شمشیر زن نابینا باز می‌گردد

تاریخ ارسال : ۲ شهریور ۱۳۹۱ | بازدید : | طبقه بندی : سينما
بر چسب های مرتبط:
نابینا دانلود آهنگ جدید دانلود فیلم بازی آنلاین شمشیری مطعم دانلود آهنگ بازی نابینا قطر بازار کار شمشیر داموکلس شمشیری نابینا جالیری بازی نابینا شمشیر داموکلس شمشیربازی نابینا قطر شمشیری مطعم بازار کار نابینا جالیری بازی آنلاین شمشیری نابینا للسیرامیک بازتابزاتویچی: شمشیر زن نابینا


زاتویچی شمشیر زن نابینا باز می‌گردد


سینمای ما – قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم ژاپنی «زاتویچی» ساخته می‌‌شود. این فیلم را جونجی ساکاموتو کارگردانی می‌کند. فیلمبرداری فیلم همین روزها در ژاپن شروع می‌شود.
قسمت جدید این مجموعه فیلم «آخرین زاتویچی» نام دارد و شینجو کاتوری که خودش یک متخصص هنرهای رزمی (و عضو رسمی آکادمی کاراته ژاپن) ات در نقش اصلی آن ظاهر می‌شود. او در این فیلم در نقش سامورایی شمشیر زن نابینای معروف، ایفای نقش می‌کند. فیلم را کمپانی قدیمی و معتبر توهو تهیه می‌کند. به احتمال خیلی زیاد «آخرین زاتویچی» اواسط سال ۲۰۱۰ اکران عمومی خواهد شد.
قصه فیلم جدید درباره زاتویچی استاد ماهر شمشیر‌زنی است. او تصمیم گرفته دیگر در مبارزات شمشیر‌زنی شرکت نکند و فقط برای انجام کارهای خوب و نیک، دست به شمشیر ببرد. هدف اصلی او یک زندگی آرام و بی دغدغه در کنار همسرش است. اما سفر وی به روستای زادگاهش، اوضاع را تغییر می‌دهد و وی مجبور می‌شود دوباره به سراغ شمشیر قدیمی‌اش برود و یک مبارزه سخت‌ و همه‌جانبه را شروع کند.
کاتوری را تماشاگران ژاپنی به دلیل بازی در یک کار سرگرم‌ کننده تلویزیونی به نام سواپ می‌شناسند، که وی در آن در نقش جوانترین عضو یک گروه موسیقی بازی کرد. او در سینما هم در فیلم‌های پرفروشی مثل «جادوی میمون» (2007) و «رویای مناسب» (2006) ظاهر شده است.
جونجی ساکاموتو که با «آخرین زاتویچی» وارد دنیای سامورایی‌ها و ژاپن دوران قرون وسطی شده، قبل از این درام جنایتکارانه «چامیلون» را کارگردانی کرده است. اما او بیشترین شهرت خود را برای کارگردانی درام پر سر و صدا و جنجالی «بچه‌های تاریکی» دارد، که قصه‌اش در کشور تایلند اتفاق می‌افتد. او می‌گوید از مدت‌ها قبل در فکر آن بود که یک درام دوره‌ای تاریخی مثل «زاتویچی» را کارگردانی کند.
مجموعه فیلم «زاتویچی» بر اساس کاراکتر خلق شده توسط کن شیموزاوای داستان‌نویس، به صورت فیلم سینمایی در آمده است. بازیگر افسانه‌ای ژاپنی شینتارو کاتسو بیش از هر بازیگر دیگری در این نقش ظاهر شد. تا به حال ۲۶ فیلم سینمایی و ۱۰۰ قسمت مجموعه تلویزیونی (در فاصله سال‌های ۱۹۶۲ تا ۱۹۸۹) بر اساس این کاراکتر تولید شده است.
در سال‌های اخیر تاکشی کیناتو سعی کرد ماجراجویی‌های زاتویچی را دوباره احیا کند. فیلم معروف او در سال ۲۰۰۳ محبوب منتقدان و تماشاگران سینما در ژاپن شد. در سال ۲۰۰۶ هم سوری فرهیچیگو فیلمی در این رابطه ساخت که شخصیت و قهرمان اصلی آن یک زن مبارز و ماجراجو بود. در صورت موفقیت مالی «آخرین زاتویچی»، قسمت‌های بعدی آن هم تولید می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


       

       

به روز شده در :
پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۸ – ۱۱:۱۶

زاتویچی شمشیر زن نابینا باز می‌گردد

Jahan Cinemaema

مطالب مرتبط با زاتويچي شمشير زن نابينا باز می‌گردد


یه جک بخون       جک بعدی 

برترین هاویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به Shiraz FUN می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .