ویژه

جدیدترین مدل های مانتو

تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۱ | بازدید : | طبقه بندی : توصیه های اخلاقی
بر چسب های مرتبط:
زنانه مانتو مجلسی زنانی دیگر زنانه پوشها بالاتنه برهنه کیت میدلتون زنانه مدل لباس مانتو تابستانه بالاتنه بلند مانتو سندس مانتو سنتی تنهایی یعنی تنهایی زنانه ها زنانه انواع کاندوم زنانی که مردان دوستشان دارند پایین آوردن تب انتخاب زنانه ترین اعترافات حوا انتخاب رشته مانتو

زن ها در هر فصل معمولا به یک مانتو نیاز دارند برای مثال در فصول سرد به مانتوهایی نیاز دارند که بتواند آنها را گرم نگه دارد و در فصل های گرم به مانتوهایی نیاز دارند که بدنشان را کمی خنک کند. همانطور که می دانید مانتوهای در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی عرضه می شوند که شاید همین مسئله بتواند در انتخاب کردن مدل های جدید مانتو زنانه بسیار سخت جلوه کند. همانطور که می دانید در خرید هر لباسی باید یک سری نکات را مورد نظر داشته باشید در خرید مانتو نیز همینگونه است.

برای زنانی که چاق هستند توصیه می کنیم که مانتوهایی با رنگ روشن مانند قرمز، سبز، زرد و … انتخاب و خریداری نکنند چرا که این مانتوها می تواند آنها را بیشتر چاق نشان دهد که به طور حتم این مسئله برای آنان چندان خوشایند نیست. دومین نکته ای که می توانیم آن را به شما بگوییم این است، زنانی که بالاتنه ای بزرگ دارند اما پایین تنه ای کوچک دارند باید مانتوهایی انتخاب کنند که در پایین نسبت به بالا گشادتر باشد تا بالاتنه آنها زیاد به چشم نیاید، در مقابل زنانی که بالاتنه ای کوچک و پایین تنه ای بزرگ دارند باید مانتویی انتخاب کنند که دارای بالاتنه ای گشاد و پایین تنه ای تنگ تر باشد.
 

مطالب مرتبط با جدیدترین مدل های مانتو


یه جک بخون       جک بعدی 

برترین هاویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به Shiraz FUN می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .