ویژه

عکس خودروی جدید سایپا ۱۱۱ / زانتیا از رده خارج می شود

تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ | بازدید : | طبقه بندی : بیوگرافی بازیگران

خودروهای گروه سایپا در نمایشگاه شیراز با اعطای تسهیلات ویژه و فروش لیزینگی به خریداران عرضه خواهد شد.
عکس خودروی جدید سایپا 111 / زانتیا از رده خارج می شود

مدیر فروش و بازاریابی سایپا در مراسم افتتاح این نمایشگاه با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای عرضه ۲ هزار دستگاه سایپا ۱۱۱ طی دو ماه پایانی امسال اظهار داشت: این خودرو در سایت کاشان تولید می‌شود که براساس برنامه پیش‌بینی شده در سال آینده ۵۵ هزار دستگاه سایپا ۱۱۱ در کشور تولید و عرضه خواهد شد.


وی با اشاره به اختلاف قیمت ۱۵۰ هزار تومانی سایپا ۱۱۱ با مدل قدیمی این خودرو تصریح کرد: قیمت سایپا ۱۱۱ در صورت تجهیز به ترمز ضد قفل ۳۰۰ هزار تومان بیشتر از مدل بدون ABS آن خواهد بود.

به گفته فرزاد نشان تمام تولیدات سایپا ۱۱۱ طی سه ماهه اول سال آینده به ترمز ضد قفل مجهز خواهد شد.
  سایپا ۱۱۱ مدل جدیدی از پراید هاچبک است که با ایجاد تغییراتی در سپر عقب و جلو و همچنین قسمت عقب خودرو تولید می‌شود.

محمدسعید فلاحی قائم مقام سایپا نیز در این مراسم با اشاره به نقش سایپا در برگزاری مراسم افتتاح نمایشگاه خودروی شیراز گفت: این نمایشگاه در ۵ سالن و در مساحتی به متراژ ۲ هزار و ۷۰۰ متر مربع برگزار می‌شود که ۱۵۰ شرکت فعال در صنعت خودرو و قطعه‌سازی در آن حضور دارند.

وی با اشاره به نمایش ۳۰ خودروی تولیدی گروه سایپا در نمایشگاه شیراز تصریح کرد:‌ در این نمایشگاه ۳ محصول جدید شامل مینیاتور، سایپا ۱۱۱ و ریو دنده‌ اتوماتیک در معرض دید عموم قرار گرفته است.

به گفته وی خودروهای گروه سایپا در نمایشگاه شیراز با اعطای تسهیلات ویژه و فروش لیزینگی به خریداران عرضه خواهد شد.

وی در خصوص برنامه سایپا برای تولید زانتیا نیز گفت:‌ تولید این خودرو تا سال آینده به روال قبل انجام خواهد شد و اواخر سال ۸۹ خط تولید زانتیا به تدریج به تولید محصولات جایگزین اختصاص خواهد یافت.

وی ادامه داد: قرارداد مربوط به تولید محصول جایگزین زانتیا هنوز نهایی نشده ولی برای تولید یک خودروی اروپایی و همچنین یک محصول کره‌ای در حال مذاکره هستیم.

محمدسعید فلاحی در مورد تولید فیس لیفت (تغییر شکل یافته) تندر ۹۰ گفت: مشکلات عملیاتی بین سایپا و رنو باعث تأخیر در تولید فیس لیفت تندر شده که البته مسائل مربوط به تعهدات فیمابین دو شرکت حل شده است.

وی با بیان اینکه شرکت رنو در زمان رونمایی از فیس لیفت تندر مخالفتی نداشته است افزود: یک سری عملیات جهت صنعتی‌سازی این خودرو لازم است که در حال بررسی آن هستیم.

ایشان با تأکید بر لزوم رفع مشکلات قراردادی تندر ۹۰ گفت: اولویت کاری ما افزایش تولید تندر است و توجه به تولید فیس لیفت این خودرو در اولویت‌های بعدی قرار دارد.
 
پایگاه فرهنگی هنری تکناز

مطالب مرتبط با عکس خودروی جدید سایپا 111 / زانتیا از رده خارج می شود


برچسب ها : , , ,

یه جک بخون       جک بعدی 

برترین هاویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به Shiraz FUN می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .