ویژه

همسر این بازیگر ایرانی سعی کرد خود را آتش بزند+عکس

تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۰ | بازدید : | طبقه بندی : حوادث

آخرین نیوز: در یکی از جلسات مجلس شورای ملی، یکی از وکلا به هنگام بحث درباره قانون مالک و مستاجر به ماجرای نعمت‌الله گرجی اشاره کرد.
همسر این بازیگر ایرانی سعی کرد خود را آتش بزند+عکس

۲۴ آنلاین نوشت:وی که در جلسه دوم مرداد ۵۶ در صحن علنی مجلس سخن می گفت اظهار داشت: در صفحه چهار روزنامه مورخ سی‌ام تیرماه ۲۵۳۶ اطلاعات نوشته شده بود همسر هنرپیشه سریال مرد اول میخواست خودش را آتش بزند و جریان از این قرار بوده است که از مدت‌ها قبل نعمت‌الله گرجی با صاحب‌خانه خود بر سر تخلیه خانه اختلاف داشته است و از طرف دادگاه حکم جهت تخلیه خانه استیجاری صادر و مأمورین کلانتری ۹ به خانه گرجی می‌روند و میخواهند خانه را تخلیه نمایند.
همسر گرجی وقتی که می‌بیند مأمورین قصد دارند اثاثیه خانه وی را به بیرون از خانه بریزند وارد آشپزخانه می‌شود و ظرف نفت را به روی خود می‌ریزد و می‌خواهد که خود را آتش بزند. مأمورین مانع می‌شوند و اثاثیه منزل گرجی را به بیرون از خانه انتقال می‌دهند.
قبل از این واقعه من فکر می‌کردم هنرپیشه‌ای چون نعمت الله گرجی قطعاً دارای بهترین خانه شخصی بوده است و از یک زندگی کاملاً مرفه برخوردار است ولی بعد از خواندن این خبر فهمیدم که بعضی از هنرمندان هم با مشکلات زندگی دست به گریبانند.

مطالب مرتبط با همسر این بازیگر ایرانی سعی کرد خود را آتش بزند+عکس


یه جک بخون       جک بعدی 

برترین هاویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به Shiraz FUN می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .